Uudised

Emakeelenädalale pani punkti kohtumine Gaute Kivistikuga 19. märts


15.-19.märtsini tähistasime emakeelenädalat.

Õpetaja Piia pani 1.-3.klassile iga päev Stuudiumisse ühe murdekeelse lause, mille tähendust said kõik soovijad nuputada. 5.klass kirjutas vabavärsse teemal "Minu emakeel, minu eesti keel". Lisaks kooostasid õpilased ühe tähe jutte, võisteldi 10 sõna õigekirjavõsitluses, loodi kooliteemalisi meeme.

Emakeelenädalale meie koolis pani punkti 7.-9.klassi õpilaste virtuaalne kohtumine Gaute Kivistiku alias Rohke Debelakiga. Tund algas uudisega: "Kuna õpetajate töö on hindamatu, siis järgmisest õppeaastast enam õpetajatele palka ei maksta..."  Alguses kuulasid nagu tavalist uudist, siis jääd kuulatama, et mis jutt see siis nüüd on? Lõpuks taipasid - mängib raadio ja eetris on Rohke Debelakk oma libauudistega.

Emakeele nädala tegemised on kokku kogutud siin.

 

 

15.-19.märtsini tähistasime emakeelenädalat.

Õpetaja Piia pani 1.-3.klassile iga päev Stuudiumisse ühe murdekeelse lause, mille tähendust said kõik soovijad nuputada. 5.klass kirjutas vabavärsse teemal "Minu emakeel, minu eesti keel". Lisaks kooostasid õpilased ühe tähe jutte, võisteldi 10 sõna õigekirjavõsitluses, loodi kooliteemalisi meeme.

Emakeelenädalale meie koolis pani punkti 7.-9.klassi õpilaste virtuaalne kohtumine Gaute Kivistiku alias Rohke Debelakiga. Tund algas uudisega: "Kuna õpetajate töö on hindamatu, siis järgmisest õppeaastast enam õpetajatele palka ei maksta..."  Alguses kuulasid nagu tavalist uudist, siis jääd kuulatama, et mis jutt see siis nüüd on? Lõpuks taipasid - mängib raadio ja eetris on Rohke Debelakk oma libauudistega.

Emakeele nädala tegemised on kokku kogutud siin.