Uudised

Anna oma hääl ja aita Illuka Kool "Keskkonnakäpaks" 17. mai

Illuka Kool osaleb keskkonnakäpa konkursil.


Keskkonnakäpa konkurss on keskkonnasõbraliku haridustegevuse tunnustus.

Oleme tänulikud, kui annad oma like’i ja toetad sellega meie tegemisi!

Meie kool osaleb kahe projektiga:

1. DISTANTSÕPPE PROJEKTIPÄEV “PRÜGIST NII JA TEISITI”

2. GLOBAALNE MÕTLEMINE JA LOKAALNE TEGUTSEMINE

Tänasest algas "Keskkonnakäpa" konkursi rahvahääletus. Kahe nädala jooksul (kuni 30. maini) on kõigil soovijatel võimalik kaasa rääkida parima keskkonnasõbraliku haridusasutuse väljaselgitamisel. Rahvalemmiku valimisel saavad osaleda kõik huvilised, minnes selleks aadressile https://keskkonnatunnustused.ee/et/keskkonnakapp/kool (või ülelpool olevatele linkidele) ning andes enda lemmikule hääl.

Keskkonnakäpa konkurss on keskkonnasõbraliku haridustegevuse tunnustus.

Oleme tänulikud, kui annad oma like’i ja toetad sellega meie tegemisi!

Meie kool osaleb kahe projektiga:

1. DISTANTSÕPPE PROJEKTIPÄEV “PRÜGIST NII JA TEISITI”

2. GLOBAALNE MÕTLEMINE JA LOKAALNE TEGUTSEMINE


Tänasest algas "Keskkonnakäpa" konkursi rahvahääletus. Kahe nädala jooksul (kuni 30. maini) on kõigil soovijatel võimalik kaasa rääkida parima keskkonnasõbraliku haridusasutuse väljaselgitamisel. Rahvalemmiku valimisel saavad osaleda kõik huvilised, minnes selleks aadressile https://keskkonnatunnustused.ee/et/keskkonnakapp/kool (või ülelpool olevatele linkidele) ning andes enda lemmikule hääl.