Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta hommikusöök, lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Ljudmilla Vinkler
Abikokk: Kairi Anton

Koolisöökla menüü:

21.-23.12.2020

14.-18.12.2020

07.-11.12.2020

30.11-04.12.2020

23.-27.11.2020

16.-20.11.2020

09.-13.11.2020

02.-06.11.2020

26.-30.10.2020

19.-23.10.2020

12.-16.10.2020

05.-09.10.2020

28.09-02.10.2020

21.-25.09.2020

14.-18.09.2020

07.-11.09.2020

31.08- 04.09.2020

 

 

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta hommikusöök, lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Ljudmilla Vinkler
Abikokk: Kairi Anton

Koolisöökla menüü:

21.-23.12.2020

14.-18.12.2020

07.-11.12.2020

30.11-04.12.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 26.08-30.08
Esmaspäev
26.08
Teisipäev
27.08
Kolmapäev
28.08
Neljapäev
29.08
Reede
30.08
Hommikusöök7-viljahelbepuder moosiga, sai, mahl, õunMannapuder moosiga, piim, leib, sai, banaan5-viljapuder moosiga, sai, tee, melon, joogijogurtNeljaviljahelbed moosiga, tee, sai, porgandHirsihelbepuder moosiga, keefir, sepik, värske kurk
LõunasöökPilaff, tervisesalat hapukoorega, täistera rukkileib, piim, saiKöögiviljasupp hapukoorega, puuviljasalat vahukoorega, täistera rukkileibKeedetud kartul, kurzeme strooganov, kapsa-porgandi-paprika-värske kurgisalat, täistera rukkileib, sai, piimKana-nuudlisupp hapukoorega, mannavaht piimaga, täistera rukkileib, õunKartuli-porgandipüree, pikkpoiss, marineeritud kurk, täistera rukkileib, piim, sai
Õhtuoode (lasteaed)Keedumuna, sai sulatatud juustuga, teeViiner, tomati-kurgisalat, täistera rukkileib, mahlMakaronisalat, täistera rukkileib, mahlSaiake, teeKohupiimavaht marjadega, tee

Illuka Kooli söökla