Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

31.08- 04.09.2020

07.-11.09.2020

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 25.11-29.11
Esmaspäev
25.11
Teisipäev
26.11
Kolmapäev
27.11
Neljapäev
28.11
Reede
29.11
HommikusöökMaisimannapuder moosiga, sai, mahlKaerahelbepuder võiga, kakao, sepik5-viljapuder moosiga, tee, saiRiisihelbepuder moosiga, vaarikajogurt, saiHirsihelbepuder moosiga, keefir, sepik
LõunasöökKurzeme strooganov, hiina kapsa-maisi-paprikasalat, sai, piim, täistera rukkileibKodune seljanka hapukoorega, jogurti-puuvilja-küpsisetarretis, täistera rukkileib, paprika, pirnKeedetud riis, hautatud kana hapukoorekastmes, punane kapsasalat, täistera rukkileib, sai, piimKoorene lõhesupp, kakaokissell moosiga, täistera rukkileib, sai, õunKeedetud kartul, lihakaste, rootsisalat, täistera rukkileib, sai, piim
Oode (1.-2.klass)Wokiroog, tomati-kurgisalat, morssAhjukartul ketsupiga, värvilised köögiviljad, täistera rukkileib, morssÕunakook, mahlMakaronid hakklihaga, ketsup, paprika-tomatisalat, täistera rukkileib, tee
Õhtuoode (lasteaed)Wokiroog, tomati-kurgisalat, teeAhjukartul, värvilised köögiviljad, täistera rukkileib, mahlÕunakook, mahlMakaronid hakklihaga, paprika-tomatisalat, täistera rukkileib, teeVõileib vorstiga, kohuke, tee

Illuka Kooli söökla