Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta hommikusöök, lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Ljudmilla Vinkler
Abikokk: Kairi Anton

Koolisöökla menüü:

07.-11.12.2020

30.11-04.12.2020

23.-27.11.2020

16.-20.11.2020

09.-13.11.2020

02.-06.11.2020

26.-30.10.2020

19.-23.10.2020

12.-16.10.2020

05.-09.10.2020

28.09-02.10.2020

21.-25.09.2020

14.-18.09.2020

07.-11.09.2020

31.08- 04.09.2020

 

 

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta hommikusöök, lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Ljudmilla Vinkler
Abikokk: Kairi Anton

Koolisöökla menüü:

07.-11.12.2020

30.11-04.12.2020

23.-27.11.2020

16.-20.11.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 20.05-24.05
Esmaspäev
20.05
Teisipäev
21.05
Kolmapäev
22.05
Neljapäev
23.05
Reede
24.05
HommikusöökMaisimannapuder moosiga, sai, morssNisuhelbepuder võiga, kakao, sepik8-viljapuder moosiga, tee, saiKaerahelbepuder võiga, joogijogurt, sepik, porgandRiisihelbepuder moosiga, keefir, sai
LõunasöökKeedetud riis, kana magushapukastmes, porgandi-ananassisalat, piim, sai, täistera rukkileibKodune seljanka hapukoorega, banaanijogurt vaarikatega, küpsis, täistera rukkileib, õunKeedetud kartul, böfstrooganov, hapukurgi-värskekapsa-porgandisalat, täistera rukkileib, piimKoorene lõhesupp, puuviljasalat vahukoorega, täistera rukkileib, saiKartulipüree, pikkpoiss, hiina kapsa-kurgi-tomatisalat hapukoorega, täistera rukkileib, piim
OodePannkoogid moosiga, morssAsuu, tee, leibKohupiimavorm moosiga, morssKana-pastaroog, täistera rukkileib, mahl
Õhtuoode (lasteaed)Pannkoogid moosiga, teeAsuu, teeKohupiimavorm moosiga, mahlKana-pastaroog, morss, täistera rukkileibVõisai vorstiga, kohuke, mahl

Illuka Kooli söökla