Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

31.08- 04.09.2020

07.-11.09.2020

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 10.12-14.12
Esmaspäev
10.12
Teisipäev
11.12
Kolmapäev
12.12
Neljapäev
13.12
Reede
14.12
Hommikusöök7-viljahelbepuder moosiga, sai, mahl, õunSuhkruga kaetud maisihelbed, piim, viinamarjadNeljaviljahelbed moosiga, joogijogurt, sai, porgandMaisimannapuder moosiga, tee, sai, pirnKeedetud muna, võisai maksapasteediga, kakao, banaan
LõunasöökKeedetud riis, hautatud kana hapukoorekastmes, porgandi-ananassisalat, piim, sai, täistera rukkileibKartuli-frikadellisupp hapukoorega, magus kohupiimavaht küpsisega, paprika, leib, mandariinKeedetud kartul, värske kapsa-hakklihahautis, maiustus, leib, sai, piimHernesupp, maasikakissell vahukoorega, leib, sai, õunKartulipüree, praetud kala, tomati-kurgisalat, leib, piim, sai
Oode (1.-2.klass)Piima-makaronisupp, võileib vorstiga, banaanKartulipüree singiga, värske kurgi salat hapukoorega, täistera rukkileib, mahlMarjakook, teeKarude pastapada, ketsup, leib, mahl
Õhtuoode (lasteaed)Piima-makaronisupp, võileib vorstiga, banaanKartulipüree singiga, värske kurgi salat hapukoorega, täistera rukkileibMarjakook, teeKarude pastapada, täistera rukkileib, mahlKohupiimavaht marjadega, tee

Illuka Kooli söökla