Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

31.08- 04.09.2020

07.-11.09.2020

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 03.02-07.02
Esmaspäev
03.02
Teisipäev
04.02
Kolmapäev
05.02
Neljapäev
06.02
Reede
07.02
Hommikusöök7-viljahelbepuder moosiga, sepik, morss5-viljapuder moosiga, tee, saiNeljaviljahelbed moosiga, vaarikajogurt moosiga, saiKakao teraviljahelbed, piimKeedumuna, võisai maksapasteediga, kakao
LõunasöökMakaronid, vorstikaste, salat, täistera rukkileib, sai, piimKöögiviljasupp hapukoorega, kohupiima-banaanivaht moosiga, paprikaKartulipüree, maksakaste, värvilised köögiviljad, täistera rakkileib, piimVärskekapsasupp hapukoorega, mannavaht hapukoorega, sai, piim, õunKartuli-kapsapüree, küpsetatud kana, peedi ja marineeritud kurgi salat, täistera rukkileib, sai, piim
Oode (1.-2.klass)Piima-riisisupp, võisai juustuga, banaanAsuu, täistera rukkileib, värske kurgi salat hapukoorega, täistera rukkileib, mahlMuna-singivorm, morssRiisi-hakkliharoog ketšupiga, tomati-kurgisalat hapukoorega, täistera rukkileib, mahl
Õhtuoode (lasteaed)Piima-riisisupp, võisai juustuga, banaanAsuu, täistera rukkileib, värske kurgi salat hapukoorega, täistera rukkileib, mahlMuna-singivorm, teeRiisi-hakkliharoog ketšupiga, tomati-kurgisalat hapukoorega, täistera rukkileib, mahlMuffinid, tee

Illuka Kooli söökla