Toitlustamine

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

31.08- 04.09.2020

07.-11.09.2020

 

 

 

Hommikusöök 8.05-8.25

Lõunasöök I 10.05-10.25 (1.-2.klass)

Lõunasöök II 11.10-11.30 (3.-5.klass)

Lõunasöök III 12.15-12.30 (6.-9.klass)

Oode 14.10-14.20

Koolis võimaldatakse õpilastele tasuta lõuna ja oode.

ToitlustajaIlluka Kooli söökla
Kokk: Kairi Anton
Abikokk: Ljudmilla Vinkler

Koolisöökla menüü:

14.-18.09.2020

21.-25.09.2020

28.09-02.10.2020

05.-09.10.2020

Koolitoit
Koolitoit

 

Toitlustamise nädal 02.09-06.09
Esmaspäev
02.09
Teisipäev
03.09
Kolmapäev
04.09
Neljapäev
05.09
Reede
06.09
HommikusöökMaisimannapuder moosiga, sai, mahlKaerahelbepuder võiga, sepik, kakao5-viljapuder moosiga, sai, tee, melonRiisihelbepuder moosiga, joogijogurt, saiHirsipuder moosiga, sepik, keefir, värske kurk
LõunasöökKartulipüree, maksakaste, hiina kapsa-maisi-paprikasalat, täistera rukkileib, piim, saiKodune seljanka hapukoorega, jogurti-puuvilja-küpsisetarretis, täistera rukkileib, paprika, pirnKeedetud riis, hautatud kana hapukoorekastmes, punane kapsasalat, sai, piim, täistera rukkileibKoorene lõhesupp, kakaokissell moosiga, täistera rukkileib, sai, porgandKeedetud kartul, lihakaste, rootsisalat, täistera rukkileib, sai, piim
Õhtuoode (lasteaed)Nuudlivormiroog, tomati-kurgisalat, teeAhjukartul, värvilised köögiviljad, täistera rukkileib, mahlÕunakook, mahlmakaronid hakklihaga, paprika-tomatisalat, täistera rukkileib, teeVõileib vorstiga, kohuke, tee
Oode (1.-2.klass)Ahjukartul ketšupiga, värvilised köögiviljad, täistera rukkileib, morssÕunakook, teeMakaronid hakklihaga, paprika-tomatisalat, ketsup, täistera rukkileib, tee, õun

Illuka Kooli söökla