Illuka Kool 100

Illuka Kooli aabits

Hetkel töös Illuka Kooli aabitsa koostamine, kus soovime tähtede kaudu tutvustada inimesi ja olustikku ning jutustada lugusid, mis seotud Illuka kooliga.

Illuka Kooli aabitsasse aitavad pildid valida ning tekstid koostada Illuka Kooli õpetajad eesotsas Ene Raudariga.

Imelised tähed iga loo juurde on kujundanud õpetaja Karin Tartlan. Mõnda neist pakume vaatamiseks isu tekitamiseks. Nende järgi küllap juba aimate, millest aabitsas juttu võib tulla.

Tule kokkutulekule – saad võimaluse aabitsasse esimesena piiluda.

Tule kokkutulekule – saad võimaluse aabitsasse esimesena piiluda.